Strážný Nehvizdy
Staff.cz
Středočeský kraj, CZ
před 13 dny
source : Staff.cz

Hledáme pohodového invalidního důchodce,který si chce přivydělat korunky jako vrátný / strážný na naší zakázce v Nehvizdech.

Co Vám nabízíme : mzdu od 81Kč / hod.

mzdu od 81Kč / hod.

možnost volby směn-třeba jen dva dny v týdnu nebo K / D apod.

hlavní pracovní poměr s fondem dle Vašich požadavků a možností

zázemí dlouholeté bezpečnostní agentury,kde slib není prázdné slovo

výplata záloh samozřejmostí

možnost příspěvku na dopravu nebo ubytovnu

Certifikát strážný za výhodných podmínek

uniformu na teplé i zimní období

čisté prostředí a fajn kolegy

šéfa,který Vám se vším pomůže a je zde pro Vás

Co požadujeme : trestní bezúhonnost

trestní bezúhonnost

parťáka,který když něco řekne tak to platí

Co Vás čeká :

jednoduchá obsluha vrátnice

žádný počítač jen papír a tužka